O NAS

 

Ludzie mają różne pasje i zainteresowania. Naszą pasją jest budowanie domów z drewna. Jesteśmy ludźmi czynu. Rankiem lubimy poczuć zapach świeżo rżniętej belki, a wieczorem popatrzeć na stojącą już konstrukcję. Dodatkową przyjemność i satysfakcję daje nam świadomość, że budowanie domów szkieletowych to więcej niż łączenie belek – to pomoc w realizacji czyichś marzeń.

 

Nasza firma powstała z pasji i przyjaźni. Poznaliśmy się w latach dziewięćdziesiątych w czasie studiów na Politechnice Lubelskiej. Następnie, na wiele kolejnych lat nasze drogi zawodowe rozeszły się, ale przyjaźń nadal trwała. Pracowaliśmy jako prywatni przedsiębiorcy, prezesi i dyrektorzy w firmach z branży budowlanej, logistycznej i transportowej. W 2010 roku jeden z nas podjął odważną decyzję i wyjechał do Norwegii. Tam na wiele lat związał się z dużą skandynawską firmą dewelopersko-budowlaną specjalizującą się budowie domów szkieletowych. Z czasem do ojca dołączył także i syn. Po prawie 10 latach zbierania doświadczeń i zrealizowaniu kilkudziesięciu projektów, w tym kilkunastu jako kierownik odpowiedzialny za budowę całego osiedla, przyszedł czas, aby wrócić do Kraju i otworzyć własną firmę budowlaną. Wtedy też zapadła decyzja, aby połączyć wspólne siły oraz doświadczenia i założyć firmę specjalizującą się w budowie drewnianych domów szkieletowych, nazywanych popularnie „kanadyjczykami”.

 

Pomimo tego, że posiadamy olbrzymią wiedzę, zarówno teoretyczną jak i praktyczną cały czas uczymy się, obserwujemy innych i wyciągamy własne wnioski. Jako inżynierowie z powołania i wykształcenia, na każdym etapie budowy, zadajemy sobie ciągle pytania – „dlaczego tak”? „Czy można jeszcze lepiej”?
Właśnie dlatego, możecie Państwo mieć 100% pewność, że przekazując nam realizację swojej inwestycji, oddajecie ją w ręce rzetelnych, sprawdzonych, drobiazgowo dokładnych i doświadczonych fachowców.

 

Ponadto, możecie liczyć na nasze bezpłatne doradztwo na każdym etapie budowy. Szczególnie w przypadku, kiedy uznamy, że istnieją lepsze lub nowsze rozwiązania niż te, które znajdują się w projekcie. Będziemy Was o tym informować. Zdarza się to zwłaszcza w przypadku standardowych projektów, które są w sprzedaży od wielu lat. Często drobne zmiany nie wymagają ingerencji architekta. A większe – na tym etapie nie są dużym problemem.