POZNAJMY SIĘ

Nasza firma jest wyjątkowa. Nie tylko dzięki temu, że pracujemy z pasją
i zaangażowaniem, ale także dzięki Ludziom dla których pracujemy.
To właśnie ich zaufanie, dobra energia i zadowolenie, budują nas jako firmę.

ANDRZEJ

mgr inż. Andrzej Derewecki
inżynier budowy, cieśla konstrukcyjny, dekarz

Magister inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej. Pierwsze doświadczenia zdobywał pod koniec lat 90. jako szef działu budowlanego w największej w regionie firmie branży materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Następnie pracował jako dyrektor zarządzający w wiodącej w województwie lubelskim firmie dekarskiej specjalizującej się w konstrukcjach i budowie najbardziej skomplikowanych dachów. Kolejnym etapem była własna firma budowlana realizująca duże inwestycje termo-modernizacyjne. W 2010 roku nawiązał współpracę z dużą, skandynawską firmą budowlaną i wyjechał do Norwegii. Tam uczestniczył w realizacji ponad 40. projektów budowy pojedynczych domów i całych osiedli wykonanych w technologii szkieletowej. Od 2014 roku pracował jako menadżer projektów.

WOJTEK

mgr inż. Wojciech Wlaźlik
logistyk, technolog

Magister inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej. Pierwsze doświadczenia zdobywał pod koniec lat 90. jako handlowiec, a potem kierownik działu w dużej firmie handlowej oferującej materiały budowlane oraz artykuły wykończenia wnętrz. Następnie pracował jako menadżer logistyki, dyrektor i prezes w międzynarodowej firmie zajmującej się importem i sprzedażą narzędzi ręcznych, a także logistyką kontraktową, obsługą celną i transportem.

ADRIAN

tech. Adrian Derewecki
cieśla konstrukcyjny, dekarz

Absolwent Technikum Morskiego w Świnoujściu. Od 2015 roku pracował w Norwegii przy realizacji projektów budowy domów „skandynawskich” w technologii szkieletowej. Od 2018 roku zatrudniony na stanowisku brygadzisty.